1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Youtube kanalımı nasıl geliştirebilirim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Sönmez Reis tarafından 12 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    chanlenge gta 5 milletin videoları izle prim yap 1000 abonesin

2. Akep344

Akep344
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    81
    10
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim gibi çoğu zaman oyun dışında videolar çekebilirsin. Ben 3-4 ay önce korku evine gittim kamera kayıtlarını filan aldım :D Oyun videolarından daha fazla görüntülenme sağladı. bazı arkadaşların dediği gibi bu devirde Youtuber olmak zor. Yanlız dediğim gibi oyun videoları dışında videolar çek at haftasonu gezileri, korku evi gibi videolar abone kazandırabilir

3. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Ondan sonra yeni araba al, arabayı alındığına pişman et :D

Leonides bunu beğendi.
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Merhaba bir youtuber olarak deneyimli olduğum için konuya yazma gereksinimi duydum.Öncelikle çekiceksin videonu ve mümkünse sürekli atmaya çalış ben 5 senede 391 bin görüntülenme ve 1291 abonem var şuanda herşey zamanla neden videolarım izlenmiyor diye üzülme buda kanalım;
    Ayrıca Click-bait denilen bir olay var videonun başlığına öyle birşey yazıyorsun ki milletin dikkatini çekip tıklamak o videoyu izlemek istiyor yani video başlıklarınıda ilgi çekici başlıklar koyalısın ki izlenmelerin artsın tamamen herşey zamanla zaten yükselicektir benim 5 senede kazandığım para 11.77 TL teşekkürler youtube.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Kurgu ve kapak fotoğrafı yapmayı öğren, salağa yatan, söven, olasılığı düşük olan olayların hepsi kurgudur.

BurakYTG bunu beğendi.
  6. Leonides

Leonides
    Plaka

25
    244
    107
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sebebi Kaliteli Banner+pp+intro+thımbnail lerin yok ben bi goz gezdirdim ve kanala girdiğin anda amatorluk kokuyor ve cıkmak istiyorsun ;) Benim kapattığım kanalımda 3 ayda 5000 aboneye ulaşmıştım ilk iş kalite.+ gorsellik

7. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Silmeseydin ek hesap açsaydın daha iyiydi. :)

Kopyalama olayından vazgeçmen güzel zira TEKTABANCA ve tüm hakları hiç de yabancı gelmiyor. Gerçekten para kazanmak istiyorsan örnek alabileceğin bir sürü Youtuber mevcut, bununla ilgili de onlarca eğitim/öğrenim videosu da yine Youtube'da mevcut onlara bakabilirsin.

Aslında bu devirde Youtuber olunur, siz Youtuber'lar piyasa analizlerini incelemiyorsunuz galiba. :)

8. 8NSmile

8NSmile
    Plaka

33
    6
    7
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    minecraft slime gülmeme challenge rahatsız edici videolar cart curt + az da tonlamalı konuşmalar = tebrikler 100k abonesin

9. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Valla şuan üniversite okuduğum için zaman ayıramıyorum kurgu ve bannerda iyiyim tek ihtiyacım bir mikrafon ve birde sistem tabiki zaten genellikle yaş ortalaması büyük insanlar daha çok izleniyor ileride ilk imzamı sana veririm.

10. Leonides

Leonides
    Plaka

25
    244
    107
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hadi bakalım bu arada kurguna bakmadım fakat bannerların thumbnaillerın cok kotu paıntle yapılmıs gıbı