1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) YKS Team EU Turkey Map v1.37.x

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve volkanyldrm053 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    en son fix çıktı hocam V1.4.4 sizde V1.4.0 bile olsa fix i indirmeniz yetiyor:D tabi dediğiniz de ilginç hiç dikkat etmemiştim yazmadığınıo_O

2. Batu17

Batu17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben Türkiye Haritasını korsanda oynuyorum.Oyuna güncelleme falan gelmiyor.Bu korsan sürümü hep saklıyacağım.İleridede oynamak için.Yoksa haritayı ileriki yıllarda kaybederim.Belli bir zamandan sonra uğraşmazlar harita güncellemesi ile,veya yapamıyacakları bir sorunla karşılaşabilirler.En akıllısı ETS 2 korsan oyun sürümünü saklamak.

Son düzenleme: 18 Şubat 2017
  3. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    sen korsan oynasan bile sürüm değiştikçe oyunun aynı sürümünde korsanınını bul indir. sonra haritayı tekrar güncellenince onu da mod klasörüne atar devam edersin. korsan oynadığın sürece bu süreç böyle devam eder

4. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Harita sürümünün değişmesini beklemeye gerek yok.Nasıl olsa yeni birşey eklenmiyecek haritaya.Onun için ETS 2 1.26.2 sürümü arşivime ekledim.Ben zaten MP dan başka oynamıyorum.Sadece Türkiye haritası için bu yaptığım.

5. MaxKaan07

MaxKaan07
    Plaka

28
    70
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Online de mi single de mi

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu haritayı yalnızca singleplayer' da kullanabilirsiniz.

7. MaxKaan07

MaxKaan07
    Plaka

28
    70
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağol

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Bu haritada AI'ler acayip sorunlu tır canı sıkılıyor şerit değiştiriyor 1 saniye sonra tekrar giriyor, otomobiller rampada kalıyor yine aptalca şerit değiştiriyor, tır modları parlama sorunu çıkarıyor yapımcıya söylediğinizde moddan diyor, halbuki o mod piyasadaki bütün haritalarda sorunsuz çalışıyor.

KacaKTV bunu beğendi.
  9. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    daha sonra v1 v2 falan çıkacak ama onlara daha çok var.azerbaycan iran falan eklenecek diye biliyorum öyle söylemişlerdi bakalım

10. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ozamana kadar Promods'a Türkiye eklenir.Promods baya kaliteli.Fakat bukadar il olmaz.

Son düzenleme: 18 Şubat 2017