1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yeter artık şu trollere bir dur diyin!!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BurakYTG tarafından 18 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BurakYTG

BurakYTG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

97
    26
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yav arkadaşlar nedir bu troll sevdası ya Düzgün bir şekilde para kazanayım diyorum trolün biri geliyor hem küfür ediyor hemde dorseye hasar verip o kadar emeğimi boşa çıkarıyor. Adam yapıyo trollüğünü yiyor 3 gün banını üç gün sonra trolüne devam ediyor. Lütfen artık bir çözüm bulun. BENİM DÜŞÜNCEM trollere bir değil iki değil üç hiç değil tam ömür boyu ban atılmalı :D ve işin garibi şuki adam anayolda giderken gelip kendisi arkamdan çarpıyor ve küfüredip servise gidiyor. Daha sonra tab yapa yapa beni buluyor 35 km civarı takip ediyor ve trollüğünü yapıyor.

Buda infosuyla küfür ettiğinin kanıtı:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ocak 2017
    FRANSMAAS bunu beğendi.
  2. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    günde 1 saatten fazlası stres yapıyor güzel kardeşim !
    limitinde bırak çünkü troll hiç bir zaman bitmez

3. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Yok ya günde 1 saat değil ben bu oyunu arkadaşlarla 6 saat boyunca çok zevkli bir şekilde oynadık ama dün girdim oyunda 20 dk da usandım kapattım ve hepsini raporladım. Yerine göre değişiyor.

4. k e m a l

k e m a l

26
    32
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Artık bana göre Ets2 tek oynanmıyor ondan dolayı ya bir klana katılacaksın yada arkadaşların ile tek girdiğimde en fazla 30-50 dk daha fazla daynılmıyor ve çıkıyorum.

5. BurakYTG

BurakYTG
    Plaka

97
    26
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    işin komik yanı eu3 deydim ve girdikten 10 dakika sonra oldu bu oaly hani diyosunzya tadında bırak diye :D

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 yıldır hiç bir şirkete girmiyorum girmemde tek başıma gayette mutluyum zira şirketlerin bir çoğu gerçek filo patronu sanıyor kendini :)
    Aklın varsa tek takıl

7. k e m a l

k e m a l

26
    32
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Doğrudur bazıları tek takılmayı seviyor öyle keyif alıyor ama ben kalabalık sohbet seviyorum ondan kendi şirketimi açtım :D

8. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    adamlar durmaz

9. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bi 35-40 tane admin daha alıcaklar kalabalık taraflarda gezicek her gördüğünü banlicam,şuanki adminler işlerini iyi yapıyor ancak bence daha fazla admin gerek.

10. Millenn1um

Millenn1um
    Plaka

24
    83
    17
    80
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bunlar yüzünden sakin taraflarda tek başıma dolaşmaya başladım yollar dlc ler ne kadar güzel olsada tek başına olunca 1 saatten fazla oynanmıyor.

BurakYTG bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.