1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.0.9.2 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Kaanthos tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RHE4K

RHE4K
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

100
    165
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    ATS de scout aracının tekerleri dönmüyor. Çok kötü olmuş.

2. Foogles

Foogles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    4
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dün yolda giderken skoda araba gördüm. Sağ kenarda 4lüleri yakmış park etmişti. Emin değilim ama galiba admindi. ve oldukça güzel bi araçtı.

3. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim bildiğim adminler police yazılı oluyor keşke fotoğrafını çekip paylaşsaydın daha net fikir söylerdim

4. BatuTR0661

BatuTR0661
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

538
    1.094
    230
    Yeni gelen güncelleme ile "Bayraklar Yukarı FPS'ler Aşağı" olmuş.
    Sebebi: E bunun Çinlisi var bayrak takıyor Rusu var bayrak takıyor Türklerde takıyor. Zaten tek başına gitsen bile Bayrak Hareketlerine yüklenildiği için baştan 15 FPS düşüyor Multiplayer'de Amsterdam'dan Rotterdam'a giden son alt geçit var ya (Europort ile Rotterdam ayrımına doğru giden alt geçit) ordan geçtim bi kasılmaya başladı 3 FPS gibi birşey oldu. Servise çektim durum daha berbat. Oyunun zaten belli bir optimizasyon sorunu var Bayraklar ile birlikte optimizasyon daha berbat oluyor. Bayrakların optimizasyonu için çözüm bulmaları lazım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.