1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.0.7.2 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Beyler adamlar size zorla bir şey yaptırmıyor, madem o kadar şikayetçisiniz oynamayın multiplayer. Sonuçta multiplayer modu için para ödemiyorsunuz, oyun için para ödüyorsunuz ve verdiğiniz para mp ekibine gitmiyor. Gönüllü olarak harcanan bir zaman, emek, maddi manevi birçok şey var bunun içinde. Bu yüzden bu kadar sert eleştiremezsiniz. Bulunan her hatayı düzeltmek için gerekirse her gün güncelleme yayınlayacaklar ve siz oynamak istiyorsanız mecburen indireceksiniz. He istemiyorsanız paşa gönlünüz bilir, başında da belirttim zorla bişe yaptırmıyorlar. İster aynı istemciden kurar ister farklı, bırakında bunu mp ekibi düşünsün.

2. pippocu

pippocu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

52
    21
    12
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eleştiren arkadaşların ETS multiplayer ile ilgili mutlaka şikayet ettikleri bazı şeyler vardır. Hem iyi olsun isteyip hem de verilen emeği göz ardı etmemek lazım. Bana göre neden güncelleme geliyor ne gerek var bizi uğraştırıyorlar diyeceğinize oyunun eksikleriyle ilgili fikirlerinizi paylaşmanız daha doğru olacaktır. Sizin yaptığınız şuna benziyor "Al sana kaya nereye dayarsan daya" (nasıl çözüleceğini bilmediği bir sorunu başkasına yükleyen kişi hakkında söylenebilecek güzide atasözü...) Hepimize iyi eğlenceler.

3. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    İki oyunun aynı kurulumda olması güzel olmuş. Çünkü kurulumda çok soru işaretleri çıkıyordu. Gelen yeni sürümü indirip var olan sürümün üstüne silmeden kurabilirsiniz. 27 MB'lık bir programın lafını yapmayın bence. Programı yazanlardan tek beklentim, update geldiği zaman system tray'e düşmesi ve oradan otomatikman güncellenmesi.

4. seyfulislam

seyfulislam
    Plaka

31
    75
    10
    85
    Renault
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar artık multi 32 bit işletim sistemine sahip olan pclerde oynayamayacak mıyız?

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hayır , multiplayer 32 bit desteğini kaldırdı. Ancak singleplayer olarak oynamak isterseniz bir sorun çıkmaz.

ekaragoz ve seyfulislam bunu beğendi.
  6. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben Steam üzerinden oyuna 64 bit de girebiliyorum. Fakat MP yi kurduğum zaman oyuna otomatik olarak 32 bit de açıyor ve MP çalışmıyor. Nasıl 64 bit olarak açtırabilirim ?

7. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Tekrardan kurun; http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

8. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Steam'de ETS2'nin özellikler > Genel > Başlatma seceneklerini ayarla kismina '' -64bit '' yazman gerekiyor.. Ets İster masaüstü ikonundan ister single isterse de mp kutucuğundan başlatilmiş olsun hep x64 olarak başliyor 64 bitte oynaniyor.. Oyun bi nebzede olsa rahatlıyor 64 bitte açıldığı için..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Şubat 2016
    Jinx bunu beğendi.
  9. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler . Çözüldü.

10. haruncyln

haruncyln

34
    1
    0
    35
    biri yardım etsin ets 2 mp yüklü bi süredir girmedim oyuna şimdi nasıl yapıcaz bunu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.