1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.0.7.2 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    [0.2.0.7.2 Alpha]
    - 16.02.2016

Yenilikler
    • American Truck Simulator : 1.1.1.3s versiyon desteği [d3f6ead39fcf]
    • Durum işleyicisi ile ilgili problemler çözüldü (gereksiz yere çökmeler)
    İndir
    http://truckersmp.com/tr_TR/download

American Truck Simulator Multiplayer ve Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Kurulum Rehberi
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

American Truck Simulator - Oyunu Desteklenen Sürüme Alma
    http://forum.wotmp.com/konu/atsmp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.8662/

Euro Truck Simulator 2 - Oyunu Desteklenen Sürüme Alma
    http://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.4811/

Son düzenleme: 18 Şubat 2016
  2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Ya arkadaş şu ets2 ile atsnin multi kurulum dosyasını ayırsınlar.. Her gün driver sil kur sil kur sil kur bu ne ya...

aozgur ve Ayyildiz1905 bunu beğendi.
  3. TR | ADANALI01

TR | ADANALI01
    Plaka

192
    67
    150
    Scania
    Haydaa böyle işmi olur hergün yüklemekten bıktım artık. Ets ye güncelleme gelmiyor biz Atsyi güncelliyoruz böyle işmi olur.

logogluahmet bunu beğendi.
  4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yapacak birşey yok. SCS multiplayeri düşünmüyor ki , adamlar oyunlardaki hataları eksiklikleri bulup hergün güncellemeler getirerek gideriyorlar... Bu böyle devam edecek bir müddet...

5. AardrHa

AardrHa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    87
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni girdim aranıza uyarıyı görünce korktum :D

6. Ayyildiz1905

Ayyildiz1905

36
    74
    27
    50
    TruckersMP Profili
    iyide benim ats yok ne diye guncelliyorum boyle sacma is olmaz yav dun guncelledim daha yav nedir bu orjinal oyun kullaniyoruz sonucta bi idm guncellemekten biktim birde bundan zirt pirt guncelleme o kadar sattilar daha mp yamasini resmi yapmadilar steam de bu kadarmi zor bu is

7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar niye bu kadar kızıyorsunuz ? Altı üstü 27 mb falan. Gerekli görülüyor ki yapılıyor. Dünyaları istemiyorlar. Üst üste gelmiş olabilir. Yapanlarında emeğini göz ardı etmemek lazım, lütfen.

corbanez27 ve Semihcan bunu beğendi.
  8. Efachnes

Efachnes
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam emeğe saygımız var da. biraz mantıklı davranmak lazım şimdi. ATS direk çıkınca bunları birleştirmelerine gere yoktu. Böyle bişey olcağı belliydi. En azından ATS oturuna kadar bekleyip sonradan birleştirebilirlerdi.

corbanez27 bunu beğendi.
  9. OsmMehmetcan

OsmMehmetcan
    Plaka

72
    15
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazı Arkadaşlar Sil Kur diyo Arkadaşlar Silmenize gerek yok kurulum dosyasını açın sonra kurun hiç silmeye gerek yok kendinizi boşa zorlamayın

10. Ayyildiz1905

Ayyildiz1905

36
    74
    27
    50
    TruckersMP Profili
    babamizin hayrinami ugrasiyorl Allah askina bi ets2 icin ne kadar para verdim 10 euro oyuna verdim 10 east dlc sine 10 iskandinavya dlc sine sadece bu adamlar oyun guncellemiyor hatalari duzeltmek icin gerekli ama artik zirt pirt oyun guncellenmezki guncelliyorsan ayir abi benim ats ile alakam yok bende ets2 var 2 degisiklik yapiyorlar hadi guncelle beklesinler 2 hafta oyle guncellesinler dun kurdum guncellemeyi bugun yine cikmis yatiyorlar kalkiyor guncelleme yapiyorlar

Kerem Işık ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.