1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Save hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve arinc tarafından 20 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. arinc

arinc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    herkese iyi günler öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim modaratörler düzeltirse sevinirim . sorum şu a adlı save deki araçlarımı b savemin içine nasıl atabilirim ets2>profiles> a adlı savem > içindeki save klasörünü b isimli saveme atsam a savemdeki araçlar ve ekonomi b savesine geçermi geçerse bir sorun yaratırmı veya bu olayı nasıl yapabilirim

şimdiden cevap verenlere teşekkür ediyorum...

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni save açarak denedim de yeni save oyunda kayboldu.
    Sanırım olmuyor. :) denemiş olduk.

arinc bunu beğendi.
  3. arinc

arinc
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    :) Denemen için teşekkür ederim aslında asıl düşüncem konvoy savelerinde vb kontrolleri değiştirebiliyoruzya onun gibi yapsak araçlar ve ekonomi filanda değişmesiydi ama yemedi :D

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Neden bu tarz bir sey istiyorsun sebebine gore mantikli bir cozum bulabilirim galiba

arinc bunu beğendi.
  5. arinc

arinc
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Önceden cmsbc de 4 5 tane modlu ve modifiyeli tırım var şimdi yeni bir save açtım normal şehirleri aldım scandinavya ve going eastıda alıcam ama single girdiğimde modlu aracı seçerken nedense yanıt vermiyora düşüyor eğer girmeden değişiyorsa diye düşündüm ama bilemiyorum :) çakallık yapayım dedim olmadı gibi :D

Yani sadece modlu arabaları halledebilsrm bana yeter yanıt vermiyora düşmese sorun yok zaten

6. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Kayit dosyasini duzenleme ile bilgi aktarimi mevcut bunun icin kayit dosyasinin mantigini cozmen lazim.

arinc bunu beğendi.
  7. arinc

arinc
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Senin konunu inceleyip biraz baktım eğer yanlış anlamadıysam(aracın aksesuar vb onlara göz attım) bir kaç tanım sonra takılan aksesuar motor gücü hasar vb var onlara aynı şeyleri yazdam diğer savedeki aracı buradada yapmış olurmuyum yani

8. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Biraz zahmetli bir is gibi gelebilir cunku aracin tum parcalarini kopyalaman lazim

9. Semih 50

Semih 50
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bunun hakkında bir video çekme imkanınız varmı?

10. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Bilmeyene gore cok karisik bir is misal Scania cekicisini kopyalayacaksin; ilk once kopyalancak kayit dosyasini acip garajdaki aracin kodunu kopyalayip diger kayit dosyasina sifirdan eklemen gerek daha sonra o cekicinin tum parcalarini kopyalayip diger kayit dosyasinda garaj listesinde en sona ekledigin icin Scanianin ustundeki aracin kodlarinin hemen bitimine kodlari yapistirman lazim, ben bunu video ile anlatirim diyen varsa yapsin ben yazdim video anlatim yapamam cok yogunum :)

arinc bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.