1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Sanal Şirket Nedir?

Konusu 'Sanal Oyun Grupları / Sanal Lojistik Şirketleri' forumundadır ve DarkBlueRZ tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Multiplayer oynarken yollarda birçok yerli ve yabancı sanal şirketler görüyoruz.

Peki sanal şirket nedir?

Sanal şirket online oyunlarda görmeye alıştığımız klan sistemiyle çok büyük benzerlik göstermekte, fakat Ets2Mp içine bunun için entegre edilmiş herhangi bir sistem şuan yok. Yani oyuncular oyunda, forumlarda veya sosyal medya hesaplarından tanışarak kendi gruplarını oluşturuyorlar. Genel mantık kullanıcı adının önüne tag ekleyerek toplu hareket etmeye dayanıyor.

Sanal Şirket Nasıl Kurulur?
    Oyuna entegre herhangi bir sistem olmadığı için "Kendi şirketimi kuruyorum!" demeniz yeterli. Herhangi bir işlem yapmadan 'X Lojistik' benim şirketim diyerek şirketinizi kurabilirsiniz. Aynı isimde bir başka sanal şirketin olmadığına dikkat edin ve bir ön araştırma yapmayı unutmayın! Sanal şirketi yönetmek ve geliştirmek büyük bir emek ve tecrübe gerektirmektedir. Yeterli bilgiye sahip değilseniz şirket yönetimine dair bir çok ipucu bu linkde mevcut!

Şirketimde Çalışacak Şoförleri Nasıl Bulacağım?
    Bu tamamen sizin ve şirketinizin başarısına bağlı. Reklamlar ve arkadaş çevresi bu konudaki en önemli faktörlerden. Bu konuda tecrübeniz yoksa önce bir şirkette çalışabilir, belirli kademelerde görev yapabilir ve sanal şirketler hakkında tecrübe edinebilirsiniz. Örnek şirket tanıtım konusunu buradan inceleyebilirsiniz!

Sanal Şirketlerde Nasıl Çalışabilirim?
    Her şirketin başvuru yolu farklı; Sanal şirket için oluşturulmuş web sayfasından, Steam üzerinden, Skype ile veya Teamspeak adreslerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Şirketlerin tanıtım konularında başvuru şekilleri yer almakta. Sanal şirketlerin tanıtım konularını buradan inceleyebilir kendinize uygun şirketlere başvuruda bulunabilirsiniz.

İsmimin Önüne Şirket İsmini Nasıl Yazarım?
    Daha önceleri oyunda "oyuncu tagı" özelliği bulunmadığı için steam isminizi değiştirerek yazmanız gerekiyordu ama artık gerek kalmadı! Oyunda isminizin önüne tag ekleyebilir, bu tagı renklendirebilirsiniz. Tag kullanımı ile ilgili detaylı bilgi bu linkde!

Genel hatlarıyla oyun içi Sanal Şirket sistemini anlatmaya ve açıklamaya çalıştım. Sanal şirket oluşturmanın ismin önüne tag yazmak kadar kolay; şirketi yönetmenin ve geliştirmenin ise bir o kadar zor olduğunu unutmayın.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2016
    sarica3561, Ghost, ayhn ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. opel57 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.