1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi MP Açılmıyor

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve KGSerkan tarafından 3 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KGSerkan

KGSerkan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    27
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tw ile bağlanıp yardım edebilicek birisi yokmu

2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
  3. KGSerkan

KGSerkan

26
    27
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Burdan BomLife a sesleniyorum Neredeyse 2 ay Geçti Sorunum Çözülmedi Az Önce Tekrar Konu Açtım Açtığım Konu Silindi

Son düzenleme: 14 Ocak 2017
  4. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Senin hata altı üstü bir hata değil anlaşılan, basit bir şey olsaydı çözülürdü ayıp yani. Ayrıca burada kimse sana mecburi bir şekilde yardım etme gibi bir yükümlülüğü de yok yardımcı olmaya çalışan herkes iyi niyetli ve hiçbir şekilde çıkar gütmeyen kişiler. Bana kalırsa mesajını düzeltmeli ve forum kurallarını okumalısın bu şekilde çözüme kavuşamayınca sitem etmek bir anlam ifade etmez.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  5. KGSerkan

KGSerkan

26
    27
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Benim Tek Derdim Sorunumun Çözülmesi ve Online a girmek İstemem Bu Sayfadan Başka Nereye Yazıcağımı da bilemiyorum 2 aydır Bekliyorum o yüzden

6. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Daha önce yazmıştım ama tekrar edeyim. Bu soruna tam olarak ne yol açıyor net bilmemekle beraber aynı sorunu yaşayan W7 kullanıcıları W8.1 kurduklarında bu sorun ortadan kalktı.. Tavsiyem işletim siteminizi 8.1 e yükseltmeniz yok ben illa W7' de kalıcağım diyorsanız aklıma gelen iki çözüm yolu var 1 işletim sistemi güncellemeleriniz kapalı ise güncellemeyi açıp güncellemek bir kaç kullanıcıda işe yaramıştı.. 2 format çekip W7'yi tekrar kurmak.. Bu iki öneride çözüm olmaz ise W8.1 denenmiş ve işe yaramış bir çözüm yolu olarak durmakta.. Bir diğer çözüm yolu ise aşağıdaki videoda ne alaka derseniz geçen bir kişide işe yaradı bu işlem. https://www.youtube.com/watch?v=KPPDTiwntbE bunun yanında .net framework 5.1 yükleyep deneyebilirsinizde..

Son düzenleme: 14 Ocak 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.