1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Merhaba.. Kendimi taktim etmek istedim.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OSCARLIKADAM tarafından 4 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. OSCARLIKADAM

OSCARLIKADAM
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    6
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar diliyorum.

Foruma yeni katıldım,yeni ETS2 aldım,bilmediğim çok şey var. Hem aydınlanmak için,hemde oyunu daha zevkli hala getirerek oynamak için aranıza katılmış bulunmaktayım..

İsmim Harun Ertürk. 25 Haziran 1998 doğumluyum,yaşım 18. Memleketim Trabzon,İzmir'de yaşıyorum. Kısacası 18 yaşında,196 boyunda dev gibi hayatında bir aktivitesi olmayan garip ama neşeli bir kardeşinizim.

Şimdi sizlere bir şeyler soracağım;

1- Bilgisayarım 32bit, ETS2 sahibiyim nasıl online oynarım? sürüm düşürme falan her yol olur. Biliyorsanız paylaşın lütfen.
    2-DLC olarak hangilerini önerirsiniz. Hani oyuna tat verecek.
    3-Online sipariş alıp oynuyorum hiç sıkıcı gelmiyor. Bu işin artısı var mıdır? Word of truck muhabbeti benim hoşuma gidiyor :D

Soracaklarım bu kadar,iyi forumlar. Sizin bana sormak istediğiniz soru varsa konu altında sorabilirsiniz tabi böyle bir şey forumca yasak değilse bilmiyorum. PS3 uzmanlık alanımdır, Bilgisayar ve telefondan da iyi derecede anlarım.

Ve Sosyal Medya adreslerim;
    www.facebook.com/oscarlikadam
    www.twitter.com/adamveird
    www.instagram.com/adamweird

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2016
  2. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Öncelikle hoşgeldin topram. Şayt genişleme paketlerini almamışsan ets2 going east, ets2 scandinavia ve gelecek hafta çıkıcak olan ets2 vive la france alabilirsin. Hatta yılbaşına az kaldı bekleyip yılbaşı indirimine girdiğinde alırsan kayda değer bir tasaffrufta bulunursun. Birde Türkiye skin dlc'sinin alabilirsin ;) Lakin 64 şart 32 desteklemiyor..

Son düzenleme: 4 Aralık 2016
  3. BlocKing

BlocKing
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

597
    285
    230
    Scania
    Merhaba Harun ilk once online oynayamassın 64 bit üzeri destekliyor.

4. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    1)Bilgisayarınıza format atarak 64 bit işletim sistemi yüklemeniz gerekmektedir. Truckers Mp 32 bit multiplayer desteğini maalesef artık vermiyor.

5. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle aramıza hoşgeldin oyunu multiplayer oynamak için bilgisayarınızı 64bit yapmalısınız.

6. KeremTR

KeremTR
    Plaka

80
    48
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    öncelikle hoşgeldin senin bilgisayarın 32 bit olduğu için online oynıyamazsın ama format atıp 64 bit yaparsan olur ;D

7. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncellikle Bilgisayarın 32 Bit Oldugun Online Oynayamazsın Sadece Single Girebilirsin 64 Bit yapman lazım online oynaman için format atıp 64 bit yaparsan oynarsın

8. Hanzo

Hanzo
    Plaka

271
    105
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aramıza hoşgeldin @OSCARLIKADAM ,
    İlk önce üzülerek söylemek istiyorum, Multiplayer modu 32 bit bilgisayarda çalışmıyor. Eğer 64 bit'e yükseltmek istiyorsanız bütün verilerinizi kaybetmek zorunda kalırsınız.
    İşin eğlenceli kısmı, DLC'ler! Scandivania haritası ve Going East DLC'si öneririm. Bu DLC'lere sahibim ve memnunum. Scandivania, büyük bir oranda harita ekliyor. Ayrıca Multiplayer oynayamıyorum diye üzülmeyin, Steam Workshop ile mod yükleyebilirsiniz! Birsürü çeşitli mod var.

9. SametÇapkın

SametÇapkın
    Plaka

24
    111
    1
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
  10. OSCARLIKADAM

OSCARLIKADAM
    Plaka

25
    6
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Hoşbulduk arkadaşlar:) Bilgisayarımı 64bit yaparsam büyük sıkıntılar yaşarım çünkü 2gb ram var. Sizce de kasma yapmaz mı?

mehmetnezih3 bunu beğendi.