1. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    ts3.wotmp.com adresinden teamspeak sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Kayıt Dosyasını Düzenleme Detaylı Anlatım

Konusu 'ETS2:MP Rehberleri' forumundadır ve ACA34 tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu İçeriği Hakkında

1. Anlatım yeterince detaylı olmuş, teşekkürler.

2. Anlatım biraz zayıf kalmış (lütfen yorum olarak belirtin)

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    70
    17
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Plaka renk olayı nasıl? Yani sen oraya FF0009C5 yazıyorsun ama ne photoshop renk kodlarında bu kadar sığacak kadar renk kodu var ne googleye yazınca bir şey çıkıyor. Anlamadım yani bu renk kodunu sen nasıl buldun?

Son düzenleme: 13 Ocak 2017

2. Tamer Çakır

Tamer Çakır
    Plaka

21
    62
    20
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Videoyu bi kaç izledim. Yalnız ben kullandığım DAF'ın motorunu Scania motoruyla değiştirmek istiyorum. Forumdaki arkadaşın yardımıyla DAF'ın motor kodunu Scania motor koduyla değiştiriyorum, kaydedip kapatıyorum. Oyuna dönüp hızlı yükle dediğim an çalışmayı durdurdu hatası alıyorum oyun kapanıyor. Motor değişimi bu yolla olmuyor mu? Ayrıca gerekli config ayarlarını yaptım ve gerekli java sürümünü de indirdim.

3. Kedi

Kedi
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

20
    557
    963
    385
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Renk kodlarını ilk başta kendim buldum sonra ise https://i-msdn.sec.s-msft.com/dynimg/IC24340.jpeg bu siteyi buldum ama buradaki renklerin çoğu yazılanla bir değil siz yine de deneyin.

Scania Streamline 730 beygir motor kodu /def/vehicle/truck/scania.streamline/engine/dc16_730_2.sii
    Volvo FH16 750 beygir motor kodu /def/vehicle/truck/volvo.fh16/engine/d16g750.sii

Tamer Çakır bunu beğendi.
  4. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

19
    70
    17
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biraz uğraşa uğraşa farklı sitelerden renk kodu mantığını çözdüm sağ olasın :)

Kedi bunu beğendi.