1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kanıt sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Tolgahan Soylu tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bir oyuncuyu reportladım adminin bana geri dönüşü " No evidence " oldu. Kanıt yok diyor oysaki resimde görüleceği üzere açıklamaya videoyu koymuşum daha nasıl bir kanıt sunabilirim yani? 2 raporumu da bu adam kanıt yok diyerek kapatmış bunun dışında bir video daha vardı onuda sildim adam bugün ban yemiş zaten tekrar atsam yasaklı diyecekler.

Red verdiği 2. raporum. Adamın profiline baktım bugün ban yemiş zaten videoyu sildim tekrar göndermek istemedim.

Son düzenleme: 16 Ocak 2017
  2. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Güncelledim resmi. 5-6 rapor atmıştım. Attıktan sonra videoları bilgisayarımdan siliyorum ne hikmetse bu raporu attığım video silinmemiş 2. kez attım o yüzden açıklamayı düzenlemiştim. Bu o video ile attığım ilk rapor diğerine bakılmadı yani. Diğer raporu Türkçe olarak göndermiştim açıklamasına da belirttim fark edince.

3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hocam video görünürlüğünü "Herkese Açık" olarak ayarladığınıza emin misiniz?

4. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Videoları liste dışı yaptım linke sahip olan herkes görebiliyor rapora linki koydum admin kopyala yapıştır ile videoyu izleyebilir 2. resimde ki videoyu sildim ona da kanıt yok demiş zaten adam banlanmış.

Bu ilk resimde ki video

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Video bende halen gizli görünüyor, muhtemelen admin de videoyu göremedi.

Düzenleme (saat23.58): Video şimdi açılıyor.

Son düzenleme: 17 Ocak 2017
  6. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Şimdi görünüyor mu bakar mısın?

DesertEagle26 bunu beğendi.
  7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Video şimdi izlenebiliyor, küçük bir ekleme yapayım; videodaki kişi belliki kasıtlı olarak çarpmamış size. Yine de siz bilirsiniz ama bence raporlamayın.

8. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Anladım. Bir kaç video özel olarak yüklenmiş sorun ondan kaynaklanmış. Zaten " Reckless Driving " diye raporladım. O dönüşte o hızla gitmesi yanlış hızını alamayıp zaten bariyerlere çarpıyor ardından bana çarpıyor. Bunu bilmesi gerek. Tekrar raporladım rapor atmadan önce yazınızı görseydim rapor göndermezdim. :) Konu kilitlenebilir.

Oguzmedia bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.