1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve barca81861 tarafından 5 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. barca81861

barca81861
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    9
    1
    35
    TruckersMP Profili
    diusburg calais yolundaydım trafik vardı ve sağdan çimenden gidiyodum gitmemin sebebi en ondeki aracın 2dk durup 2m ilerleyip gene durmasıydı ve benim 0 kameram olmadığından dolayı en one geçip adamı reportlıcaktım ve sonra admin ban attı tabiki siz haklısınız işiniz yapıyosunuz teşekür ederim ama o en ondeki adamın banlanması gerekirken ben banladım ve ben bunu report etmek için sağdan kimseye zararım çarpmam dokunmadıkken reportlayım gene düzgünce kimseye rahatsızlık vermeyip yoluma devam edicektim lütfen beni affedin ozür dilerim banımı kaldırırsanız teşekür ederim 32 gün var daha rica ediyorum lütfen benim kötü bi niyetim yoktu abilerim sadece adamı reportlamak için ordan gidiyodum lütfen affedin bu saten 2. banım sizleri seviyorum kolay gelsin :) (32 gün bu benim 2. banım abi 1 2 de kick var k.b yın lütfen affedin)abi birde ben şoyle bişey yapıcaktım ban yemeden onceydi bu üstde belirtim gibi oldu herşey ilk de sonra ben adamın idini gordüm tam duruyodum o sıra ban yedim ben adminlik videoları izliyorum ve benim gibi yapanlar kick yiyo ben neden 32 gün ban yiyorum 2.banım bu daha benim abi ve beni tehdit etti güzel dille uyara bilirdi ss sini atıcam gereğinin yapılmasını istiyorum saygılarımla lütfen bana yardım edersiniz

2. BatuTR0661

BatuTR0661
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

538
    1.094
    230
    İtiraz edin, ancak ban yediğiniz yer Duisburg-Calais yolu dikkatli olun.

3. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    D-C yolundaysan BEKLEEYEECEEKSİİN.Bu kadar,ban yemen çok normal kuralları okumuyorsunuz.

GasMonkey bunu beğendi.
  4. barca81861

barca81861

25
    9
    1
    35
    TruckersMP Profili
    peki abicim 2. banım 32 gün yemem normalmi ? 2. banım bu daha benim abi ve o duran tır ban yemiyo

5. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üzerine Soğuk Su İçin Afiyetler Olsun Efenim.Ayrıca 4. Banınız Yalan Atmayın Görüyoruz
    https://truckersmp.com/user/957621

6. barca81861

barca81861

25
    9
    1
    35
    TruckersMP Profili
    ve şoyle bişey var ben tam durdumda ban attı yani kick atması gerekirken neden ban 32 gün anlamadım kimseye çarpmadım ben orda

iyidi ben bunlardan hiç yemedim 1 kere ban yedim abi ben yemin ederim ya yalanmı soylicem

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2016
  7. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban Veriliş Şekilleri Şöyledir
    1-3 Ban Arası Adminin İnsafına Kalmış
    4.Ban Ne Olursa Olsun 1 Ay
    5.Ban Ne Olursa Olsun 3 Ay
    6.Ban Ne Olursa Olsun Sınırsız

8. barca81861

barca81861

25
    9
    1
    35
    TruckersMP Profili
    abi ben onlarda ban yemedim ama işlenmiş ya abi valla ben orda durdum adamı report etmek için cimlerde durdum nabıyım sinir oldum kick atması gerekirken neden ban yiyorum lütfen yardımcı olabilirmisin yalvarırım

abi ben onlarda ban yemedim ama işlenmiş ya abi valla ben orda durdum adamı report etmek için cimlerde durdum nabıyım sinir oldum kick atması gerekirken neden ban yiyorum lütfen yardımcı olabilirmisin yalvarırım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2016
  9. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İtiraz Edin
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi.3240/

10. barca81861

barca81861

25
    9
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Kardeşim araştırdım araştırdım kick atıyo kaçak tv bu adam beni tehdit ediyo mesaj yazma bana diye başka bi admine gidiyorum banı atna kişiyle konuş diyo bune yeter be inidirin işte abicim indirin suçsuz yere ban yiyorum duran adamı sırf reportlamak için ben ban yedim + ben orda dortlülerim yaktım tam durdum ban yedim 2 days yazıyodu 32 gün olarak gozüktü +abi ozaman benim orda oldum zaman kaç kişi çimde duruyodu onlara ban atılmıyoda kick atılıyo bana neden ban attı o adam yabancı kişilere yanından geçiyodum adamın ismi garipdi kick yedi çimde duruyo diye bana ban attı ozaman bende boyle düşünürüm ırk ayrımcılığı derim abi türklere gelince ban yabancılara gelince kick derim ben cezamın düşürülmesini adaletli davranılmasını istiyorum

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.