1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Game Crashed hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AsiLTuRK tarafından 21 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MATADORTHE

MATADORTHE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    362
    180
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet Bende 2. Kez Aynı Hatayı Aldım Umarım Kısa Sürede Çözüm Yolu Çıkar

Windows 7 SP1 Vermişsin fakat Windows 8 olanlarda farklılık olur mu çünkü 8'e Windows 7 SP1 güncellemesi yaparsak farklılık olabilir ya da hiç olmaz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2017
  2. MATADORTHE

MATADORTHE
    Plaka

24
    362
    180
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Belgelerim/Euro Truck Sımulator 2/Config.cfg dosyasını açtım hiçbir şey indirmeden uset r_device "gl" satırını uset r_device "dx9" yaptım sonra da hata almadım hiç

DesertEagle26 bunu beğendi.
  3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Sp1 güncellemesi game.log dosyasını gönderen arkadaş içindi..

Hata aldıktan sonra game.log.txt dosyasını tekrardan gönderebilirmisin.

4. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Profilde yer alan modları (varsa) silin çözülmezse yeni bir profil açmayı deneyiniz.

EvilDevile bunu beğendi.
  5. hlt emrcn

hlt emrcn
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    0
    0
    bende aynı hatayı alıyorum acil birisi yardım edebilirmi lütfennn.

6. AsiLTuRK

AsiLTuRK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    29
    6
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    hocam anlaşılmadık şekilde delilsiz ban atıldı şu anda birşey deniyemiyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ocak 2017
  7. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    itiraz et ve delil iste öyle kafalarına göre ban atamaz adminler hakkını savun

8. AsiLTuRK

AsiLTuRK
    Plaka

29
    29
    6
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin hata aldıgıma inanmıyor fotograf atıyorum ondan dolayı oldu diyorum hata fotografının tarihi ocagın 20sine ait diye yalan söylüyorsun diyor :)

9. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Cezayı neden aldın ? ceza linkini yollarmısın.

10. AsiLTuRK

AsiLTuRK
    Plaka

29
    29
    6
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://truckersmp.com/user/942480 Game crashed hatasında ise oyun hata verdiği yerde sizi başlatmıyor.Son olarak nerde hızlı kayıt aldıysa orda başlıyorsunuz.Yani tamirhaneden çıktıysanız herhangi bir kargo şirketine gittiyseniz oyun orda hata verdiyse geri tamirhaneden başlatıyor sizi.Benimde son otomatik kayıdım duusbirg tren yolunun orda alınmış yolun içinde falan değil sol tarafta toprakta yolla ya da yola yakınlıkla herhangi bir alakam yok.Oyuna bonlife arkadaşın son yazmış oldugu çözüm yolunu denemek için girdiğimde oyun orda başlattı daha ekranıma tırlar falan yüklenmeden bi anda ban yedim yanlış parktan.4.banım olduğu için otomatikmen 1 ay ban atıldı.Admine hata aldıgımı bu hatayı denemek için girdiğimi söyledim benden kanıt istedi kanıt fotografını da attım yani game crashed hatasının resmini tarihi 20ocak oldugu için yalan söylüyorsun dedi peşinden wotmpde açtıgım konuyu attım resmi sayfa değil dedi ben şu anda napabilirim elimde hatanın resmi var ama 20ocak oldugu iiçin adminin aynen cevabı şöyle.Yalan söylüyorsun.Yalandan dolayı banını uzatmadığım için mutlu ol dedi ve raporu kapadı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.