1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 - 1.26 Açık Beta Güncellemesi Yayımlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 10 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ApaciTV

ApaciTV
    Kayıtlı Kullanıcı

50
    59
    11
    35
    beta 900
    geri donerkende 870

2. FROXY

FROXY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

352
    163
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. Burak Gür

Burak Gür
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

423
    242
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    • Yeni park zorluk seçenekleri eklendi. (önceki seçenekler hala geçerli)
    demiş bunu deneyen varmı ? Zorlu olarak nerelere yük bırakılıyor

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Artıları;
    Yeni gelen güncellemeyi deneme şasım oldu. Yeni gelen güncelleme ile Paris şehri kompile yenilenmiş. Yolları muhteşem olmuş. Scandinavia'yı alanlar bilir oradaki yollar gibi güzel olmuş. Şehiri komple yeniledikleri için doku görsellik yeniden ele alınmış. Sıfırdan oyuna başlayıp Paris şehirini seçtim uzun yola gitme şansım da oldu. Az önce uzun yol demesi yaptım. Yollardaki paralı geçiş noktları Scandinavia daki gibi serbest geçiş hakkı var. Scandinavia haritasından biraz altıntı yapılmış. Buda demek oluyor ki Fransa DLC sinin dokusu Scandivania dan altıntı olacaktır. Diğer bir güzellik ise yeni şirketlerin gelmesi olmuş. Bir kaç yeni şirket var. Yollara yeni tabelalar ve yeni dinleme yerleri koyulmuş bu da güzel olmuş.

Eksileri;
    Yeni gelen güncellemede doku değişmiş. Ana harita içerisinde Paris'in yeni hali sırıtmış. Kompile harita yenilemesi oyun istiyor. Scandivania dokusu ile bütün harita yenilenirse en azından oyun daha iyi olabilir. Bunun haricinde Scandivania daki EKA şirketi Paris şehrine eklenmiş. Almayan da bu şirketin olmaması ayrı bir ayıp olmuş. Yeni gelecek Fransa DLC'si için ön hazırlık deniyor ama ben farklı bir şey göremedim yollar dışında.

Uzun lafın kısası yeni gelecek Fransa DLC'si ön hazırlık hali buysa kendisini düşünmek dahi istemiyorum.

Yararlı olması dileğimle...

Oguzmedia ve Hasan06 bunu beğendi.
  5. Software

Software
    Plaka

26
    219
    60
    120
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    park seçeneği yok

6. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ATS deki gibi olabilir , ATS de 3 farklı park seçeneği veriyor. Kolay yer Orta ve Zor olarak . Yani misal kolay da düz bırakabiliyorsun. Zor seçenekte seni iğne deliğine sokuyor :steerme::steerme:

7. arinc

arinc
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çok haklısın gerçektende çok sırıtmış komple harita doku yenilemesi istiyor veya bu yeni yeri dlc de yapsalar daha uyumlu olur snaki ama şuan çok yanlış olmuş

8. M I R O

M I R O
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

35
    44
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Son zamanlarin en iyi guncellemesi

9. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Bazı yerlerde seçme şansı sunmuyor henüz seçilen yerlerde de ats gibi iğne deliğine sokturtmuyor. Mesela bir park yerine kafalama girmek 40 thp orta seviye aynı yere geri geri girme 90 thp zor seviye oluyor. Bazen orta seviyede kapının yanına park vb var farklı olarak oda çok nadir. Zor seviyede farklı park alanları yapmamışlar.

Bu arada dlc yaklaştıkça renault range den ümidimi kesiyorum. Oyuna eklenen dorselere bakıldığı zamanda renault fabrikası için olabilicek dorsede de range yerine magnum fotosu var ats de atılan kazığın aynısı gibi olucağını düşünüyorum.

Burak Gür bunu beğendi.
  10. Bu akşam gelen güncelleme ile
    1.26.0.4
    • Mercedes Actros MP4:33 ton rozeti oyuna eklendi
    • 2 yeni Al/yapay zeka trafik aracı oyuna eklendi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Kasım 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.