1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Online Bağlanmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve baris 55 Samsun tarafından 14 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. baris 55 Samsun

baris 55 Samsun
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    48
    6
    35
    TruckersMP Profili
    10 şubat 2017 de bir güncelleme geldi oyuna , 1.26.5.1s oldu sonraki gün girdiğimde bu hatayı alıyorum yani 3 -4 gün oldu. Daha öncede almıştım ama truckersmp eski sürüm olduğu için güncelledikten sonra çözüldü ama şimdi her seferinde indiriyorum son sürümünü sitesinden aynı hatayı alıyorum.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Görev yöneticisini kontrol edin, ETS2' nin çalışmadığından emin olun.

Bilgisayarınızdaki MP ile ilgili her şeyi kaldırın (C:\ProgramFiles ve C:\ProgramData içerisindeki "TruckersMP" klasörlerini silin.).
    Denetim masasından "TruckersMP Launcher"ı kaldırın.
    Kurulum rehberine göre tekrar kurulum yapın: http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

baris 55 Samsun bunu beğendi.
  3. baris 55 Samsun

baris 55 Samsun

26
    48
    6
    35
    TruckersMP Profili
    DesertEagle26 çok saolun galiba işe yaradı Truckersmp ye güncelleme geldi ama güncellememe rağmen hala çıkıyor indiriyorum terkar çıkıyor indiriyorum yine aynı dosyanın ismi coreets2mp.dll neden acaba ?

4. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Sorununuz güncellemeyi hep tekrarlamasımı ? şayet bu ise destek merkezine başvurun. Başvuru için ilgili konudan baka bilirsiniz. http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-destek-talebi-olusturma.1206/

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.