1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Çalışmayı durdurdu hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve antepli27 tarafından 17 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. antepli27

antepli27
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    22
    4
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba.Daha önce konu açmıştım görüntüyle ilgili.O sorunu çözdüm.Ama tüm bu sorunlar ekran kartını guncelledikten sonra ortaya çıktı.Busefer herkeste saat gibi çalışan modlar,bende çalışmıyor.2 tane mod yükledim modfiye ile ilgili,ikisindede oyun çalışmayı durdurdu.Herkeste çalışıyorsa sorun benden kaynaklı diye düşündüm.Hemde 2 tane modda.Çözüm varmıdır.Yüklediğim modları açıp giriyorum çalışmayı durduruyor. Sorun moddamıdır bendenmidir.Bilmiyorum.Yardım.

2. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Faklı bir save/profil ile modları çalıştırmayı deneyin. Eğer yine aynı hatayı alıyorsanız modların uyumlu olup olmadığını kontrol ederek, tekrar kurun.

3. BlocKing

BlocKing
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

597
    285
    230
    Scania
    Eger daha önce bir sorun yok ise geri yükleme yapabilirsiniz.

4. antepli27

antepli27

26
    22
    4
    35
    TruckersMP Profili
    sürüm vb hersey uyumlu ama hala çalışmıyor..

5. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Modları özelden at bir de ben deneyim sorunlu mu sorunsuz mu

6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Hata aldıktan sonra, Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/game.log.txt dosyasını dosya.tc sitesine yükleyip linkini atarmısın.

7. antepli27

antepli27

26
    22
    4
    35
    TruckersMP Profili
    Abi hepinize çok teşekkürler ve çok özür dilerim cevaplayamadım internet yoktu zaman ayırıp cevap yazdığınız için çok teşekkürler alah razı olsun hepinizden ben pc ye format attım internet geldikten sonrada ets ve modları yukelyip deneedim çalıştı.çok özür dilerim cevap yazmadığım için ve çok teşekkürler

ALONE_DARK, DesertEagle26 ve Oguzmedia bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.