1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2’ye Yeni Scania R ve S Serisi Çekiciler Geliyor!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve TheKingTR tarafından 30 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. x-tram89

x-tram89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

107
    49
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    haber güzelde neden scanıa üzerine yöneliyor şirket diğer araçları neden geliştirme çabalarına girmiyorlar:Honkhonk::longhaul:

2. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşin o boyutunu bilemiyorum artık. Lisans alınmaması yada alınamaması tek taraflı değildir.

3. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Range T'den önce gelirse şaşırmam... Foşik Renault :@

Koray, Bruce Lee ve BatuTR0661 bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Şahsen hiiiiiççç şaşırmadım bu habere... Boşa mi dedik bunca zaman " Scania yalakası Scs " diye.. Bunuda en net şekilde scs ofisinden yapılan twitch yayınında görmüştü zaten insanlar.. Volvonun tüm araç dinamiklerinin yol tutuşunun motor gücünün içine ettiler Scania'da ise God mod açtılar, Oyuncuları resmen Volvodan soğutmak için herşeyi yaptılar.. Adamlar son 1 senedir ne olduysa artık aralarında, oyunu Scania Truck Simulator 2'e çevirdiler.. Özel boya özel araç parçaları özel dlc çıkarmak falan bide şimdi bu yeni Scania tirlari.. Volvo şunlara lisans vermemekte ne kadar haklıymış onu daha iyi anlıyoruz.. Vermesinler arkadaş hatta mevcut lisansıda iptal etsinler sürsün herkes şu tipsiz Scaniayi rahatlasinlar..

@TheKingTR dostum bi tane rus yapımı tır simülasyonu haberi yapıyordun konusunu açmıştın, ondan güncel haberlerin var mi..

ALONE_DARK, DesertEagle26 ve MertOguz bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef uzun süredir bir haber gelmiyor olsa zaten paylaşırdım.

6. hilejijojuk

hilejijojuk

300
    55
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu güzel haberlerin için teşekür ederim :elinesaglik:

7. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu nasıl bir nefrettir ya. :D Hangi firma kendilerine kolaylık sağlıyor ya da destek çıkıyorsa SCS de onların araçlarını önemsiyor.Ha ayrıca, sırf Volvo'nun son hızını limitlediler diye sanırım bu sitem.Gerçekte bu aracın 150'de limitli olmadığını kanıtlayabilir misin acaba? Belki de gerçekten Volvo'nun 750 bg ile sunduğu şanzımanda 150 limitörü vardır fakat bu hızı deneyebilecek pek bir yer yok test pistleri dışında.Ayrıca Scania'ya özel modifiye parçaları çıkarmalarını da yine Scania'nın verdiği desteğe bağlıyorum, Hiç birinin lisansı yokken Scania vardı bu oyunda, biraz önceliği olmalı bence."Lisans vermemekte ne kadar haklıymış" derken sanırım VNL'den bahsediyorsun.Volvo EU ile Volvo US için aynı lisansı kullanamazlar zira VNL ayrı bir marka gibi.

Koray, erenes ve Mathiscrafter bunu beğendi.
  8. Bencede artık oyuna yeni tırların gelmesi lazım

9. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Volvo vnl den kasıt değilde renaulttan kasıt yazmış sanırm malum renault un lisanslarda volvonun elinde. Lisans vermeme olayı aşırı derecede saçma sonuçta bu iş senin reklamın mesela ben gerçek hayatta bu işi yapıcak olsam volvodan başka çekici almam. Bu habere şaşırmadım bile bekliyordum bu kadar scania ile yakınken geç gelceğini sanmıyordum seneye heralde bu zamanlarda flomuza ekleriz yeni scaniaları birde renault range t gelse tadından yenmicek sıkıldım artık modu ile oynamaktan.

10. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benim fikrimce araç içi kabin çok güzel olmuş ama dış görünüşde hoşuma gitmedi.
    Oyunda nasıl olacak onu merak ediyorum.