1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Doğrumu değil mi siz karar verin

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve tyreeS tarafından 11 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. tyreeS

tyreeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

3
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=KUlyBsZntgw
    Arkadaşlar şu videodaki olay baz alınarak banlandım, burada tyreeS nickli tırı ben sürmekteyim, yan yoldan ana yola çıkan tır sağa bile bakmıyor ve direkt sol şeride çıkıyor orada banada yeşil yanıyordu ve yol hakkı ana yoldan gidende yani bendeydi kornayada bastım ancak duramadım çarpmamak için kaldırma çıkmaya çalıştım ama yinede temasta bulundum.

2. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Arkadaşın viraj alışına ve konuştuğu dile hayran kaldım şarkı çalıyor sandım meğer herif konuşuyormuş. Bunu bile rapor olarak sunmuşlar garip, hem de Calais'de bu insanlar oyuna ne amaçla girer anlamam.

GrandLion bunu beğendi.
  3. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben hayatımda hem ana hemde tali yolda aynı anda yeşil yandığını görmedim flim sektörü yapmıyoruz burda, frene basıp durabilirdin karşıdaki kişiye hasar dahi vermemiş olsanda dorsesiz bir şekilde dikkatsiz sürüşden banlanman normal.

4. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Adam yola atlıyor.Sende hızlı gelmişsin.Bence onun yemesi lazım.Çünkü adam yola atlıyor ayna diye bişey yok adamda.

5. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim düşünceme göre sende de onda da suç var.Ondaki suç yolun müsait olup olmadığına bakmadan ana yola çıkması.Sendeki suç ise şehir içinde fazla süratli olman orası sonuç olarak yarış pisti değil sende ışıklara gelmeden yavaşlamalıydın.

6. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adamın sağa sola bakma gibi bi zorunluluğu yok yol hakkı onun.Soldan gelen de,sağdan gelen de durmak zorunda.Videonun başına bakarsanız adama yeşil yanıyor ve yeterince yavaş bi hızla yola çıkıyor.Senin kırmızı ışıkta durman,hadi ışığa dikkat etmedin adamı muhakkak fark etmiş olman lazım sonuçta aniden atlamıyor yola.

Oguzmedia ve AEmre35 bunu beğendi.
  7. dgntnbl

dgntnbl

37
    32
    18
    50
    TruckersMP Profili
    adam yola atlamıyor, yeşil ışık yanmış yoluna cıkıyor kurallara göre oynanıyorsa bu oyun ozaman kırmızı yandıgında durcaksın

8. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sen gerçekte yeşil ışık yanınca direk yolamı atlıyorsun ?

9. dgntnbl

dgntnbl

37
    32
    18
    50
    TruckersMP Profili
    e doğal olarak yeşil yandıgında yola cıkarsın ve yine doğalı karşındaki artniyetli deilse zorunlu durur. şimdi burda yok bakıyorum yok bakmıyorum diyipde mevzuyu uzatmaya girmeyelim. ama bu videoda adam haklı bunu şöyle düşün gercek hayatta olsa bu kaza sence polis kimse ceza keser kalkıp polis vay sen nasıl bakmadan yola cıktın suç senin mi der

10. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Aslında evet.Ama adam tarlada geziyor sanki.Bu ne rahatlık. :D

Konu Durumu: