1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü DLC'ler

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TRBurakTR tarafından 5 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRBurakTR

TRBurakTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    61
    12
    60
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese iyi forumlar, iyi oyunlar dilerim. Ek olarak yardım eden herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
    Arkadaşlar ben kısa bir zaman içerisinde FRANSA DLC'sini almayı planlıyorum. Ancak daha önce hiç DLC satın alıp kullanmadığım için acemiyim, DLC paketini satın aldığımızdan sonra DLC'yi aktifleştirmek için vb. başka şeyler de yapmam gerekiyor mu?

2. UmutcaNNN

UmutcaNNN

21
    27
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    sen aldığın zaman direk kendisi indiriyor orda beklemen lazım sonra oyununu oynayabilirsin.

3. TRBurakTR

TRBurakTR

25
    61
    12
    60
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler.

4. arinc

arinc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaş haklı ancak nadir durumlarda inmeyebiliyo ozamanda kütüphane>ets2>sayfayı çok hafif aşşağı çekip dlcler kısmından o dlc nin karşısına tik koyun (tik var ama inmemiş ise tiki kaldırıp yine koyun) ek olarak bu şekilde tiki kaldıeıp dlc yi kapatıp açabilrsinşz

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.