1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 1.26 v3 hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Burakalperen05 tarafından 19 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Burakalperen05

Burakalperen05
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    32
    0
    0
    Arkadaşlar oyuna giremiyorum bu sebep ile betalarda 1.26 fakat şimdi almıyor.Oyundayken attı sonra bu hatayı verdi bunu nasıl çözebilirim

2. muratala53

muratala53
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    22
    3
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Mpye giremiyorsan az önce güncelleme geldi o yüzden olabilir

3. Oyuna yeni gelen güncelleme multiplayer desteklemiyo multiplayere yeni güncelleme gelene kadar bekleyeceksin

4. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Sp sürümü güncellendi Mp sürümüne güncelleme gelmedi sp sürümünüz güncellendiğinden ötürü Mp sürümüne güncelleme gelene kadar mp sürümüne giremeyeceksiniz malesef. Not: Nezaman mp sürümü güncellenir. Az sonra,1 saat sonra, 1 gün sonra, 1 hafta sonra..

5. MBVBaba

MBVBaba
    Plaka

25
    187
    54
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynı hata bendede vardı ETS yi ve truckersmp yi tamamen sildim sonra özelliklerden betayi 1.26x 26 li bişey yaptım daha sonra ETS yi tekrar yüklemeye başladım ETS yuklenirken ortasında betayi tekrar hiç bir şey yapma yaptım sonra yüklenince truckersmp yi yükledim düzeldi aynısını kuzenim de denedik ondada oldu artık şansmıdır tesadüf mudur bilemem .

6. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    Multi Player Güncellmesi gelmedi geldikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz .

7. Burakalperen05

Burakalperen05
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    32
    0
    0
    Nasıl ya şimdi mp ye giremicek miyiz

8. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    TruckersMp Launcher üzerinden yeni bir güncelleme yayınlanıcaktır onu beklemeniz gerekiyor.

9. AHESTE 58

AHESTE 58
    Plaka

29
    11
    1
    65
    TruckersMP Profili
    Oyuna güncelleme geldi Multiplayer ile uyumlu değil o yüzden Multiplayer'a giremiyoruz beklemekten başka çare yok.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.